Tuesday, April 15, 2014

BE HAPPY

Hi!


Today is the day, about thoughts and life inspirations.. “Happiness is the meaning and the purpose of life, the whole aim and end of human existence.” 
Happiness is the fight between heart and mind. You are here to enjoy your life. You are in charge of your destiny and your heart is the center of your power. Not without a reason someone once said live the life you love! It sounds so simple but is this really easy ? Life always brings you to the point, when you have to decide where you want to go and finally taking the steps to get there. I hope you all find a path you love to carry out your dreams. 
I bet i could write an entire book on how to be happy... but not tonight ;) 

Today I'm wearing my favourite sweatshirt from topshop and my next MUST HAVE long boots!

Natalia


Cześć!

Niezależnie czy piszę po polsku czy angielsku to płynę ale kiedy mam coś przetłumaczyć to tonę... Dlatego zacznę od początku, puentą i inspiracją dzisiejszego opisu jest szczęście, życie i Arystoteles.
"Szczęście jest sensem i celem życia, cały cel i koniec ludzkiej egzystencji."
Dla mnie i jeszcze pewnie wielu z Was definicja szczęścia jest na tyle głęboka, aż niemożliwa do jednoznacznej interpretacji. Każdy z nas, każdego dnia próbuje zaznać i zdefiniować ten bliżej nieokreślony, ale na pewno pozytywny stan.
Krótko, dla mnie szczęście jest wojną pomiędzy sercem i umysłem. Teraz trochę sercu, to ono jest centrum naszej mocy i nie bez powodu ktoś kiedyś powiedział: "żyj życiem, które kochasz" ! Jesteśmy tutaj żeby cieszyć się życiem. W życiu zawsze nadchodzi moment w, którym musimy wybrać priorytety i obrać drogę do realizacji swoich aspiracji.  Życzę Wam, podejmowania właściwych wyborów i spełnienia marzeń!
Abstrachując dodam,  zaletą jak i wadą życia jest to, że sami jesteśmy odpowiedzialni za swój los...Natalia

SWEATSHIRT - TOPSHOP
DRESS - H&M
LONG BOOTS - ZARA
BAG - CALVIN KLEIN
BREATHEnoelle

No comments: